دوره‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی

شروع دوره‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی در وبسایت آموختن دات کام

زبان‌آموزی بصورت ساختارمند و با اهداف مشخص یکی از خواسته‌های زبان‌آموزان و محصلین علاقمند است. و نظر به برنامه‌های فردی فشرده و زندگی پرمشغله زبان‌آموزان و مطابق درخواست‌های شما سروران، نیاز به تنظیم، تولید و ارائه دوره‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

به همین مناسبت مجموعه آموزشی آموختن دات کام در آینده نزدیک نسبت به ارایه این دوره‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی با موضوعات تخصصی و مورد توجه زبان‌آموزان محترم اقدام خواهد نمود.

ساختار دوره‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی

دوره‌هایی که شما در این وبسایت مشاهده خواهید نمود بطور تخصصی و با در نظر گرفتن فضای آموزشی آنلاین تهیه و تنظیم می‌شوند.

قصد ما این است که در هر یک از این دوره‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی با تمرکز بر روی یک یا چند مهارت خاص، به رشد و تقویت آن‌ها بپردازیم. این مهارت‌ها برای رسیدن به تمامی اهدافِ زبانی، اعم از تکلم روان یا fluency، امکان برقراری ارتباط با سایر سخنوران زبان انگلیسی یا effective communication و یا موفقیت در آزمون‌های تعیین سطح مهارت مانند IELTS و TOEFL ضروری هستند و در حقیقت پیش‌نیاز آن‌ها محسوب می‌شوند.

سعی ما بر این است که در این دوره‌ها، مهارت‌هایی که پرکاربردتر هستند و در درجه بالاتری از اهمیت قرار دارند را در اولویت قرار دهیم و در مسیر ارائه آن‌ها از منابع متعبر بین‌المللی استفاده کنیم. این منابع عمدتا محصول دپارتمان‌هایِ تخصصی آموزش زبان در انتشارات‌های دانشگاه‌هایی مانند Oxford و Cambridge هستند. همچنین در این مسیر از اساتید و مدرسین نخبه و با سابقه و همچنین تیم فنی دقیق و کاردان بهره برده‌ایم تا دوره‌ها از هر نظر با کیفیتی قابل قبول و در شأن شما مخاطبین محترم آماده گردند.

دوره‌هایی که پیش روی خواهیم داشت هر کدام بطور ویژه و در جای خود معرفی می‌شوند و شرایط شرکت در آن‌ها، منابع مورد استفاده، سطحِ پیش‌نیاز و سرفصل‌های ارائه شده در آن‌ها پیش از شروع شرح داده خواهد شد.

طبیعی است که زبان‌آموزانی که مهارت‌های سطوح پایین‌تر را احراز کرده باشند توانایی استفاده بهینه‌‌تری از دوره‌های تخصصی مربوط به سطح‌های بالاتر را خواهند داشت؛ لیکن سعی می‌شود که برای زبان‌آموزان تمامی سطوح راه‌کارهایی جهت بهره‌برداری از دوره‌ها ارایه شود.

نظرات و پیشنهادات در زمینه دوره‌ها

امید و انگیزه ما در مجموعه آموختن دات کام بر این است که بتوانیم محتوایی مفید، کارا و مطابق با نیازهای شما زبان‌آموزان محترم تولید و منتشر کنیم. بنابراین از تمامی بازخورد‌های ارزشمند شما سروران با کمال میل استقبال می‌کنیم و در چینش خط مشی این مجموعه آموزشی آن‌ها را مورد بررسی دقیق قرار می‌دهیم.

ضمن سپاس از همراهی شما دوستان زبان‌آموز، در صورت تمایل به ارایه نظرات و پیشنهادات خود می‌توانید از کانال‌های ارتباطی موجود در بخش درباره ما وبسایت استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *