خانه انگلیسی

واژگان دوره مقدماتی: اشیاء موجود در خانه انگلیسی

در این جلسه شما با اشیاء موجود در خانه انگلیسی آشنا خواهید شد. به وسیله یادگیری اشیاء موجود در خانه انگلیسی دایره لغت شما افزایش خواهد یافت. توصیه می‌گردد قبل از مطالعه مطالب این جلسه فیلم آموزشی این جلسه که درباره اشیاء موجود در خانه انگلیسی می‌باشد را به صورت کامل مشاهده نمایید. در صورتی که درباره فیلم آموزشی اشیاء موجود در خانه انگلیسی سوال یا ابهامی دارید از بخش نظرات همین صفحه مطرح نمایید.

 

برای دانلود این فیلم باید عضو سایت شوید. در صورتی که عضو سایت هستید اینجا کلیک نمایید و اگر عضو سایت نیستید برای عضویت در سایت اینجا کلیک نمایید.

 

اشیاء موجود در خانه انگلیسی

سلام دوستان عزیز. در این بخش کوتاه من فقط به عنوان ضمیمه‌ای به بخش قبلی‌ می‌خواستم نکاتی رو عرض کنم خدمتتون.

نکته اول در مورد تکمیل خود بخش six هست. که با استفاده از کلمات بخش one اینکار رو انجام میدین. در بخش recording 1.21 خیلی از این بیشتر این کلمات رو براتون تلفظ کرده. ولی اینجا یه بار با هم از روش بخونیم {کلمات}

حتما بخوانید: آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن

در مورد معنای هر کدوم از این کلمات، خوب شما دسترسی به دیکشنری دارین و اینجا و نمونه‌هایی مثل این فرصتین برای اینکه اجازه بدین کنجکاویتون شما رو به سمت دونستن مطالب جدید سوق بده. مثل اینکه این CD player این CD که با حروف بزرگ نوشته شده معناش اینه که احتمالا هر کدوم حروف مخفف یه کلمه بودن درسته؟ مخفف چیه این سی دی؟ این موارد و موارد مشابهه که پیگیریشون متمایز کننده زبان‌آموزیه که از تک تک چیزاییکه دیده برای یادگیری استفاده کرده با کسی که به زور زبان یاد گرفته و فقط مراحل رو پشت سر هم طی کرده. پس از این فرصت‌ها بهره ببرین دوستان.

مطلب بعدی درباره سؤالاتیه که در این آیتم Six ایوا می‌پرسه. اگه خاطرتون باشه ما در جلسه دوم یکی از اولین کلمات پرسشی‌ای که با هم یاد گرفتیم کلمه پرسشی what‌ بود به معنی چه چیزی. و بعد نحوه پرسیدن سؤال با what‌ رو یاد گرفتیم و سؤالی مثل What is your name?  رو ساختیم پرسیدیم.

اگه مطالب گذشته رو روش کار کرده باشین هیچ کدوم از سؤالات ایوا اینجا نباید چیز غریبی داشته باشه.

در what is your name? ‌ ما داریم کلمه پرسشی، فعل to be‌ و بعدش اون اسمی که از چیستی اون داریم می‌پرسیم. در سؤالات این بخش هم همین ماجرا تکرار میشه با این تفاوت که ضمیر اشاره this that these یا those  جایگزین این اسم میشه. داریم What is this?  یا what is that?  که در انتهاش in English  که یه قید هست، به معنای «در زبان انگلیسی» اضافه شده. و اون ادغام بین what  و فعل is‌ هم انجام شده ضمنا و شده what’s.

بسیار عالی. این بخش رو حتما تکمیل می‌فرمایین اگه تا الان انجامش ندادین.

حتما بخوانید: واژگان دوره مقدماتی

اما بخشی که بعد از اتمام تمامی بخش‌های این جلسه سراغش خواهید رفت بخش review‌ هست.

از شش سؤالی که در این بخش مرور می‌بینین، بخش‌هایی هستن که نیاز به هم‌بحث داره و برای انجامشون نیاز به یک هم مباحث دارین. غیر از این بخش‌ها که دارین می‌بینین؛ سؤال one قسمت a ازتون میخواد که در این جدول اسم ده کشور رو پیدا کنین.

و قسمت b میخواد ملیت این کشورها بگین. و قسمت c هم در مورد محل استرس این کلمات ازتون می‌پرسه.

Question number two  قسمت a ازتون میخواد که محل صحیح برای گذاشتن آپاستروف در هر کدوم از موارد رو تعیین کنید و در بخش b‌ ازتون میخواد سؤال بگین که اگه موارد همین سؤال جواب باشن، سؤال مناسب این‌ها چه سؤالیه؟ برای مورد اول هم براتون خودش مثال زده.

Question number 3‌ ازتون میخواد که با استفاده از حروفی که صدای vowel‌دارن یعنی a e i o u مشاغل موجود رو کامل کنید و بعد بگین که قبل از این‌ها از کدوم indefinite artcle یعنی قبلشون a‌یا an‌باید استفاده کنیم.

Question number five  ازتون میخواد که این جملات نادرستی که آورده رو با یک جمله کامل، مثل نمونه‌ای که آورده اصلاح کنین. برای پاسخ به این سؤال باید بدونین که Brad Pitt یک بازیگر هست. Venus  و Serena Willian‌ دو تنیس‌باز آمریکایی هستن. Nike ‌ و Ford هم دو کمپانی آمریکایی هستن و Ferrari‌ هم یک برند اتومبیل‌سازی ایتالیایی هست. و قسمت b‌هم ازتون میخواد که سه جمله نادرست دیگه‌هم خودتون اضافه و اصلاح کنین.

و در نهایت سؤال six‌ از شما میخواد که ضمیر این جملات رو با you‌ یا your بنویسید. و منظورش اینه که اگه بخواییم این کار رو انجام بدین طبیعتا کل جمله هم تغییر میکنه. تعبیر دیگه این سؤال اینه که فرض کنین مواردی که می‌بینین جوابن و شما میخوایین سؤال مناسب با اون‌ها رو بپرسید. اولین مورد رو ببینین؛ Smith‌ نام خانوادگیه پس سؤال مناسبش اینه که ?What is your surname

این فیلم آموزشی، یک قسمت از ۳۰۰ قسمت دوره «مقدماتی آموزش زبان انگلیسی» میباشد. برای خرید این محصول، از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

این مطلب بخشی از این مجموعه است: واژگان دوره مقدماتی

مطالب دیگر این مجموعه عبارتند از :

 1. واژگان دوره مقدماتی: رنگ به انگلیسی
 2. واژگان دوره مقدماتی: روزهای هفته به انگلیسی
 3. واژگان دوره مقدماتی: کشورها و ملیت به انگلیسی
 4. واژگان دوره مقدماتی: اعداد انگلیسی (۱ تا ۲۰)
 5. واژگان دوره مقدماتی: بیان کردن شماره تلفن انگلیسی
 6. واژگان دوره مقدماتی: حرف تعریف نامعین ( An – A )
 7. واژگان دوره مقدماتی: انواع شغل در انگلیسی
 8. واژگان دوره مقدماتی: عدد انگلیسی ( ۲۰ تا ۱۰۰)
 9. واژگان دوره مقدماتی: عدد در انگلیسی (نکات مربوط به اعداد)
 10. واژگان دوره مقدماتی: بیان اطلاعات فردی به انگلیسی
 11. واژگان دوره مقدماتی: اشیاء موجود در خانه انگلیسی (مطلب کنونی)
 12. واژگان دوره مقدماتی: صفت انگلیسی (صفات پرکاربرد)
 13. واژگان دوره مقدماتی: معنی very و کاربرد‌های آن
 14. واژگان دوره مقدماتی: وسایل شخصی
 15. واژگان دوره مقدماتی: کاربرد و معنی how many
 16. واژگان دوره مقدماتی: نسبت فامیلی در زبان انگلیسی
 17. واژگان دوره مقدماتی: واژگان مربوط به زمان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *