آموزش زبان انگلیسی از پایه

آموزش زبان انگلیسی از پایه و بصورت مجازی در وبسایت آموختن

همه ما یک روزی زبان انگلیسی را از صفر شروع می‌کنیم؛ حتی کسانی که می‌توانند زبان انگلیسی را همانند زبان مادری خود صحبت کنند. برای بسیاری از زبان‌آموزان، عملیاتِ شروع به یادگیری دشوارترین بخش آموزش زبان انگلیسی از پایه است.

این دشواری صرفا محدود به یادگیری زبان نمی‌شود. کلا آغاز کردن هر کار جدیدی دشوار است. اما آموزش زبان انگلیسی از پایه و آن‌ هم بصورت آنلاین و مجازی به دلایل مختلف دشوارتر، و با چالش‌های متعددی روبرو است.

دوره مقدماتی زبان آموختن، از پایه و سطح صفر، به آموزش زبان می‌پردازد، و هدف آن کمک به زبان‌آموزان برای عبور از همین چالش‌ها است.

آموزش زبان انگلیسی از پایه و چالش‌هایی که در این زمینه وجود دارند

وقتی شما تصمیم به آموختن زبان انگلیسی می‌گیرید، از همان ابتدا با چالش‌های متنوعی روبرو می‌شوید. مشغله‌های شخصی و تنظیم برنامه زمانیِ مناسب، حفظ انگیزه و پشتکار، و در کنار همه این‌ها یک منبع آموزشی مناسب برای یادگیری، همگی انواعی از این چالش‌ها هستند.

‌آموزش آنلاین و دوره‌های سایه و دوره‌های نکات

بسیاری از کسانی که علتِ اصلیِ تولیدِ این دوره آموزش زبان انگلیسی در وبسایت آموختن هستند، پیش از شرکت در این دوره تجربیات تلخی را در فضای مجازی داشته‌اند. تلخی این تجربه‌ها به حدی است که علاقمندان به یادگیری زبان پس از یکی دو تجربه ناموفق از تاثیر این رسانه ارزشمند در موفقیت خود تا مرز نا امیدی پیش رفته‌اند.

این تجربه‌های ناموفق عموما در اثر استفاده از دوره‌های سایه و یا دوره‌های نکات رخ می‌دهند.

دوره‌های سایه در فضای مجازی

دوره‌های سایه، دوره‌هایی آموزشی هستند که در فضای مجازی و به اسم دوره‌هایِ آنلاینِ آموزش زبان انگلیسی از پایه ارایه می‌شوند، اما در حقیقت سایه‌ای از یک دوره حضوری بوده و با هدف تبلیغ و توسعه این دوره حضوری به زبان‌آموزان ارایه می‌شوند.

در چنین مواردی شما فایل صوتی یک دوره حضوری را دریافت می‌کنید. تنها تناسب این دوره‌ها با فضای مجازی، دیجیتالی بودن فایل صوتی است.

دوره‌های نکات

دوره‌های نکات، معمولا مجموعه‌ای از فایل‌های صوتی-تصویری هستند که به بیان نکاتی آموزشی (و البته در جای خود ارزشمند) در زمینه زبان می‌پردازند. مثلا، یک ویدیو پیرامون قاعده‌ای گرامری است و فایل صوتی دیگر به توضیح یک کلمه پرکاربرد می‌پردازد.

زبان‌آموزانی که از این نوعِ محتوا با نامِ دوره آموزشی استفاده می‌کنند، در کوتاه مدت متوجه می‌شوند که با اینکه مطالبی درباره زبان آموخته‌اند ولی تفاوتی در سطح مهارت زبانی آن‌ها رخ نداده است؛ زیرا این دوره‌ها صرفا حاویِ نکتههستند و مطابق سرفصل‌های استاندارد سطوح مقدماتی تا پیشرفته گام بر نمی‌دارند و به اصول اولیه زبان نمی‌پردازند.

دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی از پایه در وبسایت آموختن دات کام

هدف این دوره مقدماتی که شما فایل تصویری جلسه معرفی آن را بالای همین پست مشاهده می‌کنید، رفع همین نواقص است. این دوره آموزشی که مبتنی بر استاندارد مشترک اروپایی و برای سطح مقدماتی تنظیم شده، منطبق بر تمامی اصولِ تولید محتوای آنلاین است.

بخوانید: سطوح مختلف زبان طبق استاندارد چارچوب اروپایی مشترک

این دوره که حدود ۵۰ جلسه و شامل بیش از ۳۰۰ فایل تصویری است، محصول تلاش فراوان تیمی متشکل از بخش فنی خبره و مدرسین نخبه کنکور است و پیش‌تر نیز توسط بیش از ۲۰۰ زبان‌آموز علاقمند مورد استفاده قرار گرفته است.

برای آشنایی بیشتر با این دوره می‌توانید، فایل تصویری را مشاهده فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *